Küçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingir & Güvenlik, ve hizmetleri sunmaktadır. Geniş kapsamlı tecrübemiz ve profesyonel  ekiplerimiz ile makul fiyatlara en yüksek kalitede çilingir hizmeti sunmaktayız. 2004 yılından bu yana Küçükyalı da  hizmet vermekte olan firmamız sizlere daima kaliteli ve güvenilir servis sunmaktadır.

Güvenli ve acil hizmetlerimiz alanında şunlar bulunmaktadır:

 • 15 Dakika da acil servis
 • 7/24 Çilingir ve anahtar hizmeti
 • Kilitleme ve anahtar sistemleri
 • Yeniden anahtar ve kilit montajı
 • Yüksek güvenlikli kilitler
 • Dolap kilitleri ve montaj
 • Çelik kapı çilingir hizmeti

Hızlı ve acil Küçükyalı çilingir, çalışmalarına son devam ediyor ve siz kıymetli müşterilerimize makul fiyatlarla en yüksek kalitede ürün ve olağanüstü  müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Küçükyalı konut çilingir hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için yada randevu almak için, bizi her zaman 0532 547 63 15  numaralı telefondan arayınız.


Küçükyalı Oto Çilingir Hizmetleri

Firmamız Küçükyalı oto çilingir hizmetini 7/24 sizlere sunuyor. Eğitimli profesyonel ekibimizle, yüksek güvenlik teknolojisinde yer alan tüm araçlar itina ile açılmaktadır. Tecrübe, eğitim, profesyonellik ve beyinli sistem sayesinde, aracınıza zarar vermeden, kaliteli ve hassas bir oto çilingir hizmeti sunuyoruz.

7/24 saat ve 15 dakika da oto açma servis süresi vermekteyiz. Hizmetler arasında yer alan 

 • Zararsız araba açma
 • Kayıp olan kontak anahtarları çoğaltılma
 • Kontakta kırılan anahtarlarının çıkartılması
 • Acil durumlarda oto bagaj açma
 • Yüksek güvenlikli araç çilingir hizmeti

Küçükyalı oto çilingir servisi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için servisimizi 0532 547 63 15 numaralı mobil hattan ulaşınız.


Küçükyalı Ev Çilingir Hizmetleri

Küçükyalı ev çilingir servisimiz sizlere kapı kilit değişimi,kapı ayarı,mekanizma ve silindir değişim onarım hizmetleri, kapı açma,acil çilingir ve hızlı çilingir hizmetleri sunmaktadır. 

Evinizin kilitleri ne kadar güvenli ?

Eviniz de oluşabilecek hırsızlık olaylarına karşı önlem var mı ? Kilitleriniz güvenlik açısından yeterince kuvvetli mi?  Evinizi,kapınızı en güvenli hale yükseltmek için firmamızdan hırsıza karşı güvenlikli kilit sistemlerinden montaj yaptırabilirsiniz.

Küçükyalı Kilitleme ve kilit değişimi hizmetleri

Kapınıza daha güvenli kilit sistemi taktırmak ve ev kapı güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmak için 7 gün 24 saat kilit değişim hizmeti sunmaktayız. Anahtarınız mı kayboldu ? yada kilidin içinde anahtar mı kırıldı ? veya içeride anahtar unutulması durumunda sizleri bu zor durumdan kurtarmak için 15 dakika içerisinde profesyonel bir usta gönderebiliriz.

Ev ve İşyeri Çilingir Hizmetleri

mermiKartalı Geçiş Kontrol Sistemleri 
mermiKapı Kilit ve Montajı 
mermiElektronik Kilit Satış Montaj
mermiElektronik Kilit Onarımı

mermiYüksek Güvenlik Kilitler
mermiEv Güvenlik Sistemleri 
mermiHırsıza Karşı Önlem
mermiAnahtar Değiştirme Hizmetleri

mermiAnahtar Servisi
mermiKilit Değişim Servisi
mermiYeni Kilit Montajı
mermiKapı Ayar ve Tamiri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir